Google Adwords

Dünya’nın en çok kullanılan arama motorunda bulunabilir olun! Hedef kitleniz sizi aradığında karşılarına çıkın ve çözüm sağlayın!
Google Adwords reklamları ile belirlediğiniz kelimelerle kullanıcılar arama yaptıklarında reklamlarınızla karşılaşırlar. Hedef kitlenizi belirler ve sadece onları hedefleyen reklamlar kullanarak, onlara sesinizi duyurabilirsiniz.

Arama Ağı Reklamları

Hedef kitleniz, potansiyel müşterileriniz sizi nasıl arar, ne yazarak ulaşabilir? Nokta atışı eşleşmelerle Google’da yerinizi alın ve bulunabilir olun!

Alışveriş Reklamları

E-ticaret sitelerine ait ürünlerle beraber kurgulanan alışveriş reklamları, Google’da arama sonucunda hem görüntülü hem de fiyatları ile kullanıcının karşısında reklamlarınızın görünmesini sağlıyor.

Görüntülü Reklamlar

Google’a ait görsel reklam alabilen alanlarda kullanıcılarını yakalayın ve sesinizi iletin! Görüntülü reklamlarda hedeflemelerinizde belirli siteler olarak belirleyebilir veya kullanıcı odaklı doğrudan ilgi alanı, demografik odaklı gösterebilirsiniz.

Remarketing

Sitenize daha önce girmiş olan kullanıcıları hedefleyebilir, onlara yönelik farklı mesajlar gösterebilirsiniz.

Gmail Reklamları

Hedef kitlenizin mail kutusunda yerinizi alın ve onlara özel mesaj iletin.

Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

İnternet üzerinde sizde yer almak şirketinizin veya markanızın belli bir konumda olmasını ve kişiler tarafınca tanınmasını mı istiyorsunuz