Tam Kapsamlı Dijital Reklam Çözümleri

Bermuda ile ihtiyaç duyduğunuz dijital pazarlama çözümlerini tek dijital reklam ajansından sağlayın.

Teknoloji, Tasarım Tanıtım, Optimizasyon

İnternet sitelerinden, internet reklamlarına kadar hepsi tek çatı altında!

Youtube Reklamları

Dünyanın en çok kullanılan 2. arama motoru olan ve ayda 16.000.000 tekil kullanıcıya sahip olan Youtube aracılığıyla sesinizi duyurun! Belirlediğiniz bölgelerde, hedef kitlenizi belirleyin ve istediğiniz zaman da istediğiniz yerde olun!

Yandex Reklamları

Kullanıcıların size ulaşmak istediklerinde Yandex’te nasıl arama yapabileceklerini düşünün, kelimelerinizi belirleyin ve Yandex’te yerinizi alın. Tam yerinde ve tam zamanında orada olun

Facebook Reklamları

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Facebook’ta yerinizi alın ve  hedef kitlenizle buluşun! Facebook reklamlarıyla hedef kitlenize ait demografiyi belirleyebilir ve onlara yönelik mesajlar yayınlayabilirsiniz.

Instagram Reklamları

Doğru mesajla, en güzel görselinizle beraber Instagram’da hedef kitlenizin karşısında yerinizi alın!
Instagram reklamlarıyla hedef kitlenizi sitenize yönlendirebilir, uygulamanıza ulaşmalarını sağlayabilir, videolarınızı izlemelerini vb sağlayabilirsiniz. Kısacası kısa sürede sizinle etkileşime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Linkedin Reklamları

Profesyonel kesimi bir araya getirmeyi amaçlayan Linkedin’de şirketinizde yerini alsın!
Firmanıza ihtiyaçlarınız dahilinde yetkin birini ararken veya profesyonel kesimde iletmek istediğiniz bir mesaj olduğunda Linkedin reklamları aracılığıyla istediğiniz kiteye ulaşın!

Twitter Reklamları

En çok ziyaret edilen mikroblog sitesi olan Twitter’da yerinizi alın. Twitter reklamları ile beraber Twitter kullanıcıları arasında görünürlüğünüz artsın.
Reklam modellerine göre görünürlüğünüzü artırabilir, belirli başlıklarda twit atmış kişileri doğrudan hedefleyebilirsiniz.

Foursquare / Swarm Reklamları

Kişiler check-in yaptıklarında sizin reklamlarınızı görsünler! Mekanınıza dair promosyonları gösterebilir veya sadece alternatif olarak kendi mekanınızı gösterebilirsiniz.
İhtiyaçlarınız özelinde reklamlarınızı kurgulayarak, kaç kişinin reklamlarınızı görüp mağazanıza geldiğine kadar raporlama imkanına erişebilirsiniz.

Retargeting Reklamları

Sitenize giriş yapan kullanıcıları doğrudan hedefleyen ve bu kullanıcılar nerelere ziyaretlerde bulunuyorsa, onları takip etmesini sağlayan reklamlarla sitenizin bilinirliğini artırın.
Hedeflerinize yönelik stratejilerle beraber reklam performansınız optimize edilsin.

Affiliate

Gelir ortaklığı denilen affiliate ile beraber sitenizin reklamını yaparken, gelirinizi artırın. Kullanıcılarınıza sunduğunuz fırsatları en uygun şekilde duyurun ve karlı çıkın.

Mobil Reklamlar

Günümüzün yükselen trendi olan mobil reklamcılık ile beraber hedef kitlenize yönelik reklamlarınızı özelleştirin. Kullanıcı davranışlarına göre farklılık gösteren hedefleme stratejilerinde mobil uygulamanızın veya mobil sitenizin en doğru şekilde yer edinmesini sağlayın.