Tam Kapsamlı Dijital Reklam Çözümleri

Bermuda ile ihtiyaç duyduğunuz dijital pazarlama çözümlerini tek dijital reklam ajansından sağlayın.

Teknoloji, Tasarım Tanıtım, Optimizasyon

İnternet sitelerinden, internet reklamlarına kadar hepsi tek çatı altında!

Google Harita Kaydı

Google Maps’e kayıt yaptırın ve bulunur olun! Firmanız ile ilgili kullanıcılar Google’da arama yaptıklarında firmanızı görsün ve doğrudan adresinizi alarak, sizi bulabilsinler.

Google Analytics Hizmeti

Sitenize giriş yapan kullanıcılar hakkında bilgi edinin! Site trafiğinizi analiz ederek, kullanıcılarınız hakkında daha fazla bilgi sahibi olun ve sitenizin daha rahat ziyaret edilebilir hale gelmesini sağlayın.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanıza ve sektörünüze ait sosyal medya ağ planlaması yapılır. Ürün-hizmet tanırım faaliyetlerinize uygun şekilde sosyal medya stratejileri planlanır ve doğrudan hedef kitle ile marka iletişimi sağlanır. Sektörünüzle ilgili özgün, ilgi çekici içerikler üretiriz ve sosyal medya kurgusuna ait paylaşımlar yaparız. Sosyal medya üzerinden gelen soru ve görüşlerin iletişim süreçlerini gerekli şekilde yönetiriz.

Stratejik Planlama

Sektörel planlama ve değerlendirme yaparak markanıza ait sosyal medya yönetim stratejisi planlarız. Sosyal medya da markaya ait renk, dil, hitap planlaması yaparız.

Konumlandırma

Doğru hedef kitle için doğru sosyal ağ planlaması yapıp, marka konumlandırması yaparız. Sosyal medya içerik yönetimini markanıza göre planlar rakiplerinizden sıyrılarak özgün bir konumlandırma sağlarız. Sosyal medya, web site ve diğer dijital reklam kurgulamanızı tek bir çatı altında tek marka altında planlarız.

Analiz

Sosyal medya yönetiminin dönüşüm takibi yapılarak, ölçümlenebilir çalışmalar hakkında bir rapor sunarız. Etkileşim, takipçi sayısı, aktif ve sadık kullanıcı profili, hedef kitle demografik yapısı, yaş, cinsiyet, mail adres bilgileri dahil detyalı bir analiz çalışması çıkarırız.

Takip

Markanıza ait konuşulanları takip eder anlık raporlamalar gerçekleştiririz. Forumlar, sözlükler, bloglar, şikayet siteleri gibi internet dünyasında yer alan tüm platformlar buna dahildir. Sosyal medya monitoring iletişim stratejinizi uygularken gerekli olan 5N 1K kuralını kullanırız.

Raporlama

Sosyal medya yönetiminize ve markanıza ait aylık ve haftalık olmak üzere iki rapor hazırlarız. Bu raporlarda sosyal medya iletişim planı, paylaşım planları, sosyal medya yarışma sonuçları ve erişim değerleri, sosyal medya reklam yönetim sonuçlarına ait raporlar sunulmaktadır.

Mobil Uygulamalar

Sosyal medya stratejinize ve markanıza uygun hedef kitle ile iletişiminizi arttırmak, müşteri datası oluşturmak amacıyla mobil uygulamalar ile yarışma kurguları planlarız. Tüm bu yarışmalar sonucunda erişilen müşteri sayısı ve izlenme, takip sonuçları raporlanır. Uygulama fikirleri geliştirip markanızın rakiplerinizden sıyrımasını sağlarız.

Sosyal Medya Planlaması

Facebook, Twitter, Linkedin ve Foursquare işbirliğiyle sosyal medya reklamlarının planlanması, optimize edilmesi ve hedefleriniz doğrultusunda operasyonu.

Dijital PR

Hedef kitlenizde ağızdan ağıza pazarlama etkisi yaratacak dijital medya iletişimi. Fikir liderleri & blogger’lar ile özel çalışmalar ve sosyal sadakat programları.

Online İtibar Yönetimi

Sosyal medya stratejisi, kanal ve operasyon yönetimi. İçerik üretimi, komünite yönetimi ve sosyal medya üzerinde müşteri ilişkileri yönetimi

Yaratıcı Çözümler

İş hedeflerinize sizi ulaştıracak platform bağımsız ve çapraz medya entegrasyonu içeren yaratıcı çözümlerin planlanması ve uygulanması.

Teknoloji Ürünleri

Yazılım ekibimizin geliştirdiği sosyal teknoloji ürünleri hızlı hayata geçirilebilir düşük maliyetli ve tekrar kullanılabilir ürünler. Sadece kurun ve kullanın!