İnternet Reklamları

İnternet üzerinde sizde yer almak, şirketinizin veya markanızın belli bir konumda ve kişiler tarafından tanınmasını mı istiyorsunuz? O halde Bermuda Medya ekibi ile tanışabilirsiniz!

Facebook Reklamları
Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Facebook’ta yerinizi alın ve hedef kitlenizle buluşun! Facebook reklamlarıyla hedef kitlenize ait demografiyi belirleyebilir ve onlara yönelik mesajlar yayınlayabilirsiniz.
Instagram Reklamları
Doğru mesajla, en güzel görselinizle beraber Instagram’da hedef kitlenizin karşısında yerinizi alın! Instagram reklamlarıyla hedef kitlenizi sitenize yönlendirebilir, uygulamanıza ulaşmalarını sağlayabilir, videolarınızı izlemelerini vb sağlayabilirsiniz. Kısacası kısa sürede sizinle etkileşime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Youtube Reklamları
Dünyanın en çok kullanılan 2. arama motoru olan ve ayda 25.000.000 tekil kullanıcıya sahip olan Youtube aracılığıyla sesinizi duyurun! Belirlediğiniz bölgelerde, hedef kitlenize ürün ya da şirket tanıtım videolarınız ile direkt olarak iletişime geçin.
Linkedin Reklamları
Profesyonel kesimi bir araya getirmeyi amaçlayan Linkedin’de şirketinizde yerini alsın! Firmanıza ihtiyaçlarınız dahilinde yetkin birini ararken veya profesyonel kesimde iletmek istediğiniz bir mesaj olduğunda Linkedin reklamları aracılığıyla istediğiniz kitleye ulaşın! İster iş ilanları verin ister şirketinizi tanıtın, doğrudan nokta atışı hedef kitle ile tanışın.

Twitter Reklamları
En çok ziyaret edilen mikroblog sitesi olan Twitter’da yerinizi alın. Twitter reklamları sektörel olarak amacınıza göre planlama yapılabilir. Reklam modellerine göre görünürlüğünüzü artırabilir, belirli başlıklarda twit atmış kişileri doğrudan hedefleyebilirsiniz.
Swarm Reklamları
Kişiler check-in yaptıklarında sizin reklamlarınızı görsünler! Mekanınıza dair promosyonları gösterebilir veya sadece alternatif olarak kendi mekanınızı gösterebilirsiniz. İhtiyaçlarınız özelinde reklamlarınızı kurgulayarak, kaç kişinin reklamlarınızı görüp mağazanıza geldiğine kadar raporlama imkanına erişebilirsiniz.
İnternet reklamları için teklif

alabilirsiniz?


Lütfen formu doldurunuz.