Grafik Tasarım

Markanıza ait kurum kimliğiniz, renk, dil, font ve genel vitrin düzenlenmesinin ilk basamağı Grafik Tasarım hizmetidir. Bu hizmet içinde markanızın tüm tasarımsal süreçleri ayrı ayrı iş planı içine alınır. Bermuda Medya Ajansı şimdiye kadar birçok girişimciyi A’dan Z’ye marka kurulum ve tasarım süreçleri ile hayallerine kavuşturdu. Gelin sizin de hikayenizi birlikte oluşturalım!

Logo Tasarımı
Markanızın sektörel dinamiklerine uygun renk ve tasarım çizgisi hazırlanır. Özellikle objektif, akılda kalıcı, özel tasarım bir logo ile müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Markanızın gerçek ruhunu tasarıma döküp, kurumsal ya da özel bir algı yönetimi üzerine çalışılır. Kartvizit, antetli kağıtlar, fatura, cepli dosya ve daha birçok detay marka kimliğinize göre tasarlanır.

Katalog - Dergi Tasarımı
Markanızın ihtiyaç duyduğu tanıtım materyallerinin tek bir şablon üzerinde toplanması işlemidir. Çoğu zaman müşterilerinizin karar süreçlerini etkileyen bir öneme sahiptir. Ürün-hizmet tanıtımlarınızı kreatif bir bakış açısıyla tamamlarız.
Menü Tasarımları
Cafe ve Restoranların marka kimliğine uygun şekilde özel tasarım olarak hazırlanan menü tasarımları işletmenin amaçları doğrultusunda hazırlanır. Özellikle ürünlerin profesyonel menü çekimleri gerçekleştirilir ardından tasarım aşamasına geçirilir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Grafik Tasarım hizmeti için teklif

alabilirsiniz?


Lütfen formu doldurunuz.