Sosyal Medya Yönetimi

Markanıza ve sektörünüze ait sosyal medya ağ planlaması yapılır. Ürün-hizmet tanıtım faaliyetlerinize uygun şekilde sosyal medya stratejileri planlanır ve doğrudan hedef kitle ile maka iletişimi sağlanır. Sektörünüzle ilgili özgün, ilgi çekici içerikler üretiriz ve sosyal medya kurgusuna ailt paylaşımlar yaparız. Sosyal medya üzerinden gelen soru ve görüşlerin iletişim süreçlerini gerekli şekilde yönetiriz. Sosyal medya yönetiminiz profesyonel olarak ölçümlenebilir sonuçlar ile raporlanır ve hedefler doğrultusunda markanızın yer almak istediği noktada somut veriler ile sizi taşırız!

Stratejik Planlama
Sektörel planlama ve değerlendirme yaparak markanıza ait sosyal medya yönetim stratejisi planlarız. Sosyal medya da markaya ait renk, dil, hitap, hedef kitle, ürün-hizmet tanıtımı için analizler yaparız.
Konumlandırma
Doğru hedef kitle için doğru ağ planlaması yapıp, marka konumlandırmanızı gerçekleştiririz. Sosyal medya içerik yönetimini markanıza göre planlar rakiplerinizden sıyrılarak özgün bir sayfa yapısı sağlarız. Sosyal medya , web site ve diğer dijital reklam kurgularınızı tek bir çatı altında tek marka altında planlarız.

Analiz
Sosyal medya yönetiminin dönüşüm takibi yapılarak, ölçülebilir çalışmalar hakkında bir rapor sunarız. Etkileşim, takipçi sayısı, aktif ve sadık kullanıcı profili, hedef kitle demografik yapısı, yaş, cinsiyet, mail adres bilgileri dahil detaylı bir analiz çalışması çıkarırız.
Takip (Monitoring)
Markanıza ait konuşanları takip eder anlık raporlama gerçekleştiririz. Forumlar, sözlükler, bloglar, şikayet siteleri gibi internet dünyasında yer alan tüm platformlar buna dahildir. Sosyal medya monitoring iletişim stratejinizi uygularken gerekli olan 5N 1K kuralını kullanırız.

Raporlama
Sosyal medya yönetiminize ve markanıza ait aylık olarak raporlar gönderilir. Bu raporlarda sosyal medya iletişim planı, paylaşım planları, sosyal medya yarışma sonuçları ve erişim değerleri, sosyal medya reklam yönetim sonuçlarına ait raporlar sunulmaktadır.
Dijital PR
Hedef kitlenizde ağızdan ağıza pazarlama etkisi yaratacak dijital medya iletişimi. Fikir liderleri & blogger’lar ile özel çalışmalar ve sosyal sadakat programları üzerine çalışırız.

Online İtibar Yönetimi
Sosyal medya stratejisi, kanal ve operasyon yönetimi son derece kritik bir konudur. İçerik üretimi, komünite yönetimi ve sosyal medya üzerinde müşteri ilişkileri yönetimi doğru planlanarak, markanızın itibarı üzerine yapılacak çalışmaların tümünü kapsar. Sosyal medya krizlerinden, marka imajına kadar her süreç takip ve analiz edilir.
Sosyal medya yönetimi için teklif

alabilirsiniz?


Lütfen formu doldurunuz.