Google Reklamları (ADS)

Dünya’nın en çok kullanılan arama motorunda bulunabilir olun! Hedef kitleniz sizi aradığında karşılarına çıkın ve çözüm sağlayın! Google ADS reklamları ile belirlediğiniz kelimelerle kullanıcılar arama yaptıklarında reklamlarınızla karşılaşırlar. Hedef kitlenizi belirler ve sadece onları hedefleyen reklamlar kullanarak, onlara sesinizi duyurabilirsiniz. Uzman reklam yöneticlerimiz ile ürün ve hizmetlerinizi aynı gün müşterileriniz ile buluşturun.

Arama Ağı Reklamları
Hedef kitleniz, potansiyel müşterileriniz sizi nasıl arar, ne yazarak ulaşabilir? Nokta atışı eşleşmelerle Google’da yerinizi alın ve bulunabilir olun!
Alışveriş Reklamları
E-ticaret sitelerine ait ürünlerle beraber kurgulanan alışveriş reklamları, Google’da arama sonucunda hem görüntülü hem de fiyatları ile kullanıcının karşısında reklamlarınızın görünmesini sağlar.

Remarketing
Sitenize daha önce girmiş olan kullanıcıları hedefleyebilir, onlara yönelik farklı mesajlar gösterebilirsiniz. Müşteriler internete her girdiğinde böylelikle sizi görür..
Gmail Reklamları
Hedef kitlenizin mail kutusunda yerinizi alın ve onlara özel mesaj iletin. İlgili hedef kitleye doğrudan ulaşabilme fırsatı yakalayın.

Görüntülü Reklamlar
Google’a ait görsel reklam alabilen alanlarda müşterilerinizi yakalayın ve kendinizi tanıtın! Görüntülü reklamlarda hedeflemelerinizde belirli siteler olarak belirleyebilir veya kullanıcı odaklı doğrudan ilgi alanı, demografik odaklı olarak reklamlarınızı gösterebilirsiniz. Milyonlarca gösterimler ile ürün-hizmetlerinizi doğrudan tanıtın.
Google Ads için teklif alabilirsiniz?

Lütfen formu doldurunuz.